Aikataulu

PÄIVÄN AIKATAULU

08.00 - 9.00 Aamukahvit ja verkostoituminen // Netplaza
09.00 - 9.15 Avaussanat juontajat Aki Karkulahti ja Eeva Mertanen
09.15 - 10.00 Puheenvuoro: Toni Hannukainen // Luovuus & Myynti
10.00 - 10.45 Puheenvuoro: Risto Linturi // Luovuus & Teknologia
10.45 - 11.30 Puheenvuoro: Mariska // Luovuus & Taide
11.30 - 13.00 Lounas ja verkostoituminen // Kiho
13.00 - 13.45 Puheenvuoro: Juho Toivola // Luovuus & Rekrytointi
13.45 - 14.30 Puheenvuoro: Camilla Tuominen // Luovuus & Johtaminen
14.30 - 14.45 Päätössanat Aki Karkulahti ja Eeva Mertanen
14.45 - 16.00 -> Cocktails & Beer // Vapaa verkostoituminen
14.45 - 16.45 Yrityskohtaiset työpajat

Iltaohjelma:

18.00 - 18.30 Tervetuloa ja alkumalja
18.30 - 20.30 Illallinen ja ohjelmaa
20.30 - 22.00 Musiikkia ja vapaata seurustelua
Dress Code: Smart Casual

Järjestäjä pidättää oikeudet kaikkiin muutoksiin.