Aikataulu

PÄIVÄN AIKATAULU

08.00-14.00 SEMINAARIN AIKATAULU

08.00-09.00 Aamukahvit ja verkostoitumista
09.00-09.10 Avaussanat Aki Karkulahti ja Tatu Laine
09.10-09.50 Puheenvuoro: Andrei Koivumäki
09.50-10.30 Puheenvuoro: Terhi Majasalmi
10.30-11.10 Puheenvuoro: Patrik Sarinko
11.10-12.30 Lounas ja verkostoituminen
12.30-13.10 Puheenvuoro: Elina Koivumäki
13.10-13.50 Puheenvuoro: Sani Leino
13.50-14.00 Päätössanat Aki Karkulahti ja Tatu Laine
14.00 -> Vapaa verkostoituminen

18.00-21.00 ILLAN AIKATAULU

18.00 -20.00 iltajuhlat (dress code: smart casual)
Tarjolla pientä ohjelmaa, alkumalja sekä kolmen ruokalajin illallinen. Tule mukaan solmimaan uusia suhteita ja niputtamaan päivän anti yhdessä päivän puhujien kanssa.

20.00 -> Vapaa verkostoituminen

Tapahtuman järjestäjä pidättää oikeudet ohjelmamuutoksiin